Skip links
Dr. Tolga Pekperdahcı
Health Growth Hub Klinikler

Dr. Tolga Pekperdahcı

Protez Uzmanı

Ağız ve diş sağlığını bütüncül bir anlayışla ele alan ve dijital mecralarda başarılarından bir vitrin oluşturmayı amaçlayan Protetik Diş Tedavisinde Bilim Doktoru Dr. Tolga Pekperdahcı Health Growth Hub'ı tercih etti.

Çalışmalarına Selçuk Üniversitesi Protez Ana Bilim Dalı’nda doktora çalışmalarıyla başladı. Ardından, 2002 yılında Ankara Üniversitesi Protetik Diş Tedavisi Ana Bilim Dalı’nda doktora çalışmaları ile devam etti. Doktora tezini "Self Adeziv Rezin Simanlar İle Konvansiyonel Rezin Simanların In Vitro Karşılaştırılması" başlıklı çalışması ile tamamladı. Bu tarihten sonra Protetik Diş Tedavisinde Bilim Doktoru olarak hizmet vermeye devam etti. Yurt içi ve yurt dışı çeşitli kongre ve eğitim çalışmalarına katılan Dr. Pekperdahcı; Konya, Ankara ve İstanbul’da bulunan çeşitli kliniklerde kurucu hekimlik yaptıktan sonra 2020 yılında Protez Uzmanı olarak İstanbul Ataşehir'de özel kliniğinde çalışmalarına devam etmektedir.

01 Dijital Pazarlama

Dr. Tolga Pekperdahcı'nın hedef kitlesine daha kolay ve profesyonel ulaşması adına özelleştirilmiş reklam kampanyaları oluşturuyoruz. Google Ads ve Meta Ads üzerinden takip ettiğimiz reklam kampanyalarının analiz ve takibi ile geniş kitlelere ulaşıyoruz.

02 Prodüksiyon/ Sosyal Medya

Dr. Pekperdahcı ile yürüttüğümüz prodüksiyon faaliyetlerinde marka profesyonelliğini öne çıkarıyoruz. Hizmet kalitesini açıkca resmettiğimiz prodüksiyon çalışmaları; tanıtım filmleri ve sosyal medya çekimlerini içeriyor.

03 Web Tasarım

Başarıyı yansıttığımız web tasarım hizmetimizle kullanıcı deneyimini ön plana çıkaran, dil desteği ile uluslararası mecralarda marka görünürlüğünü artıran ve Google'ın da okuyabildiği SEO uyumlu içerikleriyle bilgilendirici web sitesi faaliyetleri yürütüyoruz.

Dr. Tolga Pekperdahcı'ya Ulaşın

Home
Get Info
Blog
Search